Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Slevy na About You

Slevy na About You

V dnešní době je zcela běžná věc nakupování přes internet. Existuje nespočet internetových obchodů, e-shopů a portálů, které umožňují nákup přes internet z pohodlí domova. A proč ne? Jen tak si sedíte na gauči a brouzdáte po obchodě přesně tak, jako byste to dělali naživo v obchoďáku. Není pak divu, že u nakupování přes internet strávíte mnohdy více času, než byste strávili při nákupu v obchoďáku. Určitě jste již slyšeli o portálu About You. Je to módní internetový obchod, který se zaměřuje převážně na oblečení a doplňky pro všechny. Nezáleží na tom, kolik vám je let, About You nabízí módu nejen pro ženy a muže, ale také pro děti.

nákupy

Nakupování oblečení je super, ale ještě lepší je nakupování oblečení ve slevě. A i prostřednictvím internetových obchodů jsou dostupné věci v akci nebo slevové kódy. Také existují portály, přes které když nakoupíte, získáte slevu nebo cashback v různých hodnotách. Například portál crowdshopping nabízí kód na 10% slevu při nákupu na About you, stačí, když na stránce vyplníte email, na který vám obratem zašlou kód na slevu. Kód poté stačí jen zadat do kolonky při objednávce a automaticky se vám nějaké procenta odečtou z výsledné ceny. Pokud budete na About you nakupovat častěji, můžete získat výhodné kódy na další nákupy, například v hodnotě 15% dolu, 20%, 25%, 30% nebo i 50%. Kódy většinou fungují na všechno zboží, ovšem existují i kódy, které fungují jen na nějaký druh oblečení. Například slevový kód about you 25 se vztahuje jen na plavky.

nakupování z pohodlí domova

About you je zkrátka obchod pro každého. Každý si zde vybere to, co se mu líbí a jeho styl. Zboží po potvrzení objednávky by vám mělo přijít na danou adresu v objednávce do 3 dnů. About you má dokonce asistenta, který vám pomůže s výběrem správné velikosti, takže pokud si nevíte rady, můžete kontaktovat asistenta, kterému sdělíte, jakou máte běžnou velikost. On vám pak obratem napíše k danému kousku oblečení, jaká velikost by pro vás byla vhodná. Pokud vám oblečení nebude sedět nebo se vám zkrátka naživo nebude líbit, máte možnost vrácení zboží, a to až do 100 dnů.

Share your comment :