Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Sunday, 23 June 2024

Pozor na motorkáře

Pozor na motorkáře

Pokud by si člověk měl na něco dávat pozor, jsou to motorkáři. Proč? Protože nikdy nevíte, kdy se z poklidné cesty stane havárie, a to kvůli tomu, že jste přehlédli motorkáře. Je pravda, že motorkáři kolikrát vůbec neberou ohled na to, jestli zrovna jelo nebo nejelo auto a prostě do cesty danému řidiči vjeli. Nemůžeme se poté divit, že se stala dopravní nehoda, která člověk stála život. Všichni by zejména na cestách měli dávat pozor, a to nejen řidiči automobilů, kterým každý říká, aby byli ohleduplní, ale i motorkáři, kterým by se mělo začít říkat totéž. Někdy stačí jen chvíle nepozornosti a dopadne to tak, že člověk bude mít zranění, které jej bude provázet po zbytek života.

stojící motorka

Je mnoho motorkářů, kteří mají následky po nehodě s osobním autem, ale velká většina z těchto lidí si za to může sama, protože oni byli těmi, kteří za nehodu mohli. Najdou se určitě i tací, kteří mají trvalé následky i když za danou nehodu nemohli, ale je daleko více těch, kteří si za to mohou sami, protože nedali přednost, když měli nebo z připojovacího pruhu vyjeli, když jet ještě neměli, protože zrovna jelo nějaké auto. Pokud se stane nehoda, kdy automobil srazí motorkáře, je jasné, že nejhůř na tom bude vždy motorkář a to proto, že právě on není tak chráněn, jako člověk, který sedí v autě.

hezká motorka

Spousta lidí si něco takového neuvědomuje. Měli bychom se navzájem respektovat a opravdu to není jen o tom, že by jen ten, který sedí za volantem auta měl dávat pozor. Pozor, a to daleko větší, by měl dávat hlavně ten, který řídí motorku a to proto, aby se nestalo, že by měl nějaký úraz. Někteří motorkáři jsou velice nebezpeční a kolikrát to právě kvůli něčemu takovému nemusí dopadnout tak dobře, jak by mohlo. Dávejte zejména na cestách velký pozor, aby se nikomu nic nestalo a aby hlavně nevznikaly žádné dopravní nehody, kterých bývá v dnešní době na cestách více než dost.

Share your comment :