Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Bazén a chlor

Bazén a chlor


Pokud máte na zahradě bazén a také přemýšlíte, že byste si ho pořádně vyčistili a připravili na letošní sezónu, tak už máte rozhodně načas. Také připomínám, že musíte mít kvalitní chlor do bazénu, protože pokud nebudete mít chlor v bazénu, tak se také potom může stát, že vám za několik dní zezelená. A zežloutne a bude mít nějakou našedlou mazlavou barvu. Vy se možná nyní šklebíte, když říkám zelenou mazlavou barvu, ale věřte mi, je to tak. Protože když budete třeba na zahradě a budete se mazat nějakým opalovacím krémem a půjdete do bazénu bez chloru, tak potom tam budou mastná oka a myslím si, že tohle každý nechce.

V létě bazén každý miluje.

Takže doporučuji bazénový plovák na chlor nebo jinou bazénovou chemii. Pokud to ale s chlorem přeženete a bazén bude více chloru, než je zdrávo, tak využijte chlor stop. Například Chlor stop 45kg Chlorito. Je to čtyřicetikilové balení a myslím si, že ho využije. Určitě každý člověk není neomylný a určitě se už někomu stalo, že dal hodně chlóru do bazénu. Když je hodně chlóru v bazénu, tak to potom je velice nezdravé pro naši pokožku. A proč je to nezdravé? Protože chlor jednoznačně vysušuje. Chlór zabíjí mikroorganismy a další nebezpečné bakterie ve vodě, ale také opravdu hodně vysušuje pokožku.

S chlorem do bazénu opatrně.

Ale také zase musím říct, že když jsem v bazénu, kde je chlor, tak zase nemám ani jeden pupínek, nemám akné. Ale i tak si na to dejte pozor. Čtyřicetikilové balení chlor stopu vám může pomoct, když dáte do vašeho bazénu hodně chlóru, než je zdrávo. Více chloru, než jste chtěli, takže se nemusíte bát, že byste potom celou vodu museli vylévat anebo jí ředit. Zkuste se podívat na webové stránky chlorito.cz. Tam najdete různou bazénovou chemii anebo další bazénovou techniku, která vám třeba přijde vhod. A to včetně tohoto kvalitního chlor stopu, které třeba využijete.

Share your comment :