Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Jdeme k holiči

Jdeme k holiči


On ten název článku je asi trochu zavádějící. Neb my nepůjdeme k holiči, ale do barbershopu a to hnedlinko do toho nejlepšího, totiž do Hostivic. Což je součástí našeho hlavního města a my to víme a my také víme, že tam budeme ostříháni a upraveni na té skutečně nejvyšší úrovni. Sem chodí jen ti mohovitější lidé, a proto sem také my usedáme, abychom byli odbaveni se vším komfortem a naprosto přesně dle našeho přání. K tomu nám barber podá naše oblíbené pitíčko, které je samozřejmě v ceně práce samotné. Když člověku rostou vlasy a také vousy, tedy jen mužům, jistě si sami odhadnou čas, kdy je třeba barbershop Hostivice navštívit. Samozřejmě, že sem může i člověk, který v oficíně nebyl dvacet let a je chlupatý jako Ezau, ale bude s ním asi více práce. Ono, než holič najde hlavu v té záplavě vlasů…

holič a zákazník

Dříve se barbeři nazývali bradýři, což je hodně podobné. Asi ti bylo proto, že se zabývali bradami pánů. Holili je a také na ně plácali všelijaké mastičky a vůně. Páni pak vypadali jako ze škatulky, a tak se to vlastně děje i dnes. Takový čerstvě oholený pán se jistě cítí o mnoho lépe, než když mu na tváři raší třídenní strniště. A když je také čerstvě polit nějakou vůní, klidně může vyrazit na námluvy za ženami.

holič a zákazník

Některé firmy a podniky dnes toto dokonce poměrně tvrdě vyžadují od svých zaměstnanců. Musí dbát na svůj vzhled, a to velmi pečlivě, protože tento člověk je první, koho vlastně možný zákazník potká. A jistě musí zanechat nějaký dojem. Odrbaný a neupravený zaměstnanec by asi příliš důvěry nepobrala tudíž by se mohlo stát, že by zákazník prchl k jinému dodavateli. Proto je vyžadováno nejen kvalitní a naprosto profesionální vyjadřování a chování, ale také vzhled. To vše dohromady dává zákazníkům nebo hostům najevo, že jde o firmu, která je hodna důvěry a je na určité společenské úrovni. A k tomu dopomůže barbershop Hostivice.

Share your comment :