Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Designové kazety na stropě

Designové kazety na stropě


Přemýšleli jste, že byste si nechali doma udělat nějakou změnu? Nemyslím tím, že byste si nechali udělat novou střechu anebo novou fasádu, i když tohle je samozřejmě možné. Já vždycky ale dávám hlavně přednost tomu, abych to doma měla pěkně udělané a hlavně čisté. A také, aby to doma bylo hlavně praktické. Proto jsem také partnerovi řekla, jestli by nechtěl stropní kazety. Polystyrenové stropní kazety. Víte, co to je? Zkuste se podívat na webové stránky eshop.sepas.cz. Je tam stavební polystyren, ale také další polystyrenové výrobky. Jako kuličky z polystyrénu anebo stropní polystyrenové kazety.

Pozor, aby se polystyren neulomil.

Můžete si vybrat různé dekorace. A pokud by vás zajímalo, jestli stropní polystyrenové kazety také můžete malovat barvou, tak vám odpovím, že ano. Pokud si koupíte bílé polystyrenové stropní kazety, tak je samozřejmě můžete natřít. A jak tohle vím? My jsme tohle měli také. Ještě, když jsem bydlela s rodiči, tak my jsme měli tyto polystyrenové stropní kazety natřené na růžovo a v chodbě na zeleno. A musím říct, že to vypadalo opravdu hodně dobře. Nejenom, že je to moderní a vypadá to skvěle, ale také to hlavně udrží teplo. Všichni víme, že polystyren dokáže izolovat teplo, krásně ho udrží tam, kde má být.

Polystyren vám doma udrží teplo.

Proto mám také zateplenou celou domácnost. Naše rodina bydlí na vesnici. A ten dům stojí samostatně, naproti tomu v bytovce, tam se zahřívá byt od bytu, ale když stojí dům samostatně, tak se nedá zahřívat od nějakého druhého domu. Proto je nejlepší, když volně stojící dům opravdu ihned celý zateplíte. Můj dům je velice starý. Ale do chodby budeme dávat stropní kazety z polystyrenu, protože se nám to líbí. Další rok tohle budeme také dávat do kuchyně a do obývacího pokoje. Naráz bychom takhle neměli na to peníze, ale už se těším, až budeme příští rok zase všechno rekonstruovat. Tohle mě vždycky moc baví.

Share your comment :