Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Sunday, 23 June 2024

Svatba u bazénu

Motiv svatby se objevuje v mnoha filmech, kupříkladu s poměrně netradiční svatbou s létáním nevěsty a ženicha na rogallech se setkáte ve filmu „Jen ho nechte, ať se bojí“ s Luďkem Sobotou a Helenou Vondráčkovou. Netradiční svatby lákají mnoho nadšenců a někteří lidé kvůli tomu podstupují i mnoho adrenalinových zážitků, jako je let balónem nebo plavba na divoké řece. Chcete-li i vy prožít svatbu, na jejíž průběh budete dlouho vzpomínat, a spolu s vámi i všichni svatebčané, pak ji uspořádejte u bazénu.

svatební obřad

Bazén zapuštěný cena je položka, která bude pochopitelně nutná k provedení celé akce, a kromě toho bude zapotřebí určit vhodné prostředí, kam bazén posadíte, nejlépe na pozemek rekreační chaty či rodinného domu s udržovanou zahradou a zajímavým výhledem.

Program u bazénu nemusí být vůbec nudný

Svatební obřad proběhne v obvyklém duchu, například na městské radnici, a poté se přesunete do prostor s bazénem, kde budou rozmístěné stoly pro sváteční oběd. Pak už jen nabídnete volnou zábavu s možností využití jak bazénu, tak i přichystaných zábavních atrakcí.

nohy v bazénu

Celý vtip svatby u bazénu spočívá v tom, že pozvaní hosté se tu mohou pohybovat ve volném oděvu a ten sváteční mohou klidně odložit. Tím se průběh oslavy více zlidští, všichni si budou navzájem bližší a nebudou si tolik připadat sevření svatebním bontonem a tradičními projevy úcty vůči nevěstě a ženichovi. A že budete zrovna v plavkách připíjet na zdar společného života novomanželů? Proč ne, bude to alespoň upřímnější a více od srdce.

A co u bazénu ještě provozovat? Hodí se tam například míčové hry, minigolf, pétanque, kuželky a šipky, někteří si mohou troufnout i na lukostřelbu, můžete si tu zahrát volejbal a badminton a ti klidnější, co netouží po adrenalinu, si přímo u bazénu zahrají karty, pexeso, Člověče nezlob se nebo kostky.

Share your comment :