Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Sunday, 23 June 2024

Sex není co dřív?

Sex není co dřív?


Pamatujete si na to, jak jste se v prvních vztazích nezajímali o nic jiného než o sex? Samozřejmě někdo nebyl zase takový fanoušek intimností a jsou lidé, kteří sex prostě k životu nepotřebují, ale drtivá většina lidí si bez něj neumí život představit. Nejde jen o fyzickou potřebu, ale hlavně jde o sblížení s tím druhým. Je to nejvyšší možný druh intimity, jaký má člověk k dispozici. A pokud se toto ze vztahu začne pozvolna vytrácet, prochází vztah krizí.

zdravá strava

O vztazích i sexu toho bylo napsáno a natočeno spousta, takže pokud vás toto téma zajímá blíže, rozhodně máte z čeho vybírat. Sex je hlavním tématem v manželských poradnách, protože zejména po mnoha letech společného soužití se ze vztahů začíná vytrácet. Partneři už se znají, ví jak na které praktiky nebo doteky reagují, a tak už je to spolu prostě moc nebaví. Je to normální, a takés tím jde něco dělat. Stačí se trochu snažit. Jiné polohy, nová místa nebo o sebe začít znova trochu dbát, to všechno může pomoct.

muž rozkrok

Hlavním problémem je ale pokles hormonů v našich tělech. Postupem času nám ubývají pohlavní hormony, a to způsobuje velmi výrazný pokles libida u žen ale i u mužů. Muži ztrácí svou výkonnost, mají problém s erekcí, a tak lidé zažívají krize ve vztazích zhruba okolo padesáti roku věku. Pokud tím zrovna procházíte, nejspíš vás zajímá jak muže podpořit.

Nemusí hned začít brát viagru, protože zpočátku může stačit doplňovat arginin v potravinách, který pomáhá muži s výdrží. Kde ho najdete? Je obsažený hlavně v luštěninách, mléčných výrobcích a také v hovězím mase. Pokud zařadíte tyto potraviny do svého jídelníčku, může se vaše výdrž v posteli hodně zlepšit. Pokud je problém v erekci, na trhu najdete spoustu volně dostupných doplňků stravy, které vám pomohou erekce opět dosáhnout. Vyberte si některý z nich a začněte je pravidelně užívat.

Share your comment :