Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Sunday, 23 June 2024

Prodáváme dětská hřiště vhodné na vaší zahradu z přírodních materiálů

Prodáváme dětská hřiště vhodné na vaší zahradu z přírodních materiálů

Jste ředitelem nebo ředitelkou mateřské školy, základní školy nebo starostou města či obce a poohlížíte se po nějakém hezkém dětském hřišti? Nebo si chcete dětské hřiště zakoupit pro své děti na svoji zahrádku? Máme pro vás krásná dřevěná hřiště! Když jsem byla malá tak můj strýc pořídil mému bratrancovi krásné malé přírodní dětské hřiště. Stačily jen schůdky se stříškou a skluzavka k tomu a vyhráli jsme si tam po hrozně dlouhou dobu. Pokud máte větší zahradu a chcete svým dětem pořídit nějaké menší, dětské hřiště“ nabízíme jich spoustu!

dětské hřiště

Třeba dětské dřevěné hřiště Crossfit. Je vyrobené z hoblovaného dřeva, součástí je také lezecká stěna, kterou děti přímo milují. Vím že i malé děti v naší školce kde pracuji zkouší dost často po zdi vylézt nahoru a tato aktivita kdy se snaží přemýšlet jakým způsobem po ní vylézt nahoru je strašně moc baví! Dále je součástí také koš na míč, hrazdy sloužící na posilování, různé kotouly, nebo pro menší děti jen na přitahování. K tomu všemu si můžete také přiobjednat boxerský pytel, nebo třeba tělocvičné kruhy.

dětské hřiště se skluzavkou

Hřiště je určené pro děti od 3 do 12 let.

Dalším naprosto krásným dřevěným hřištěm je hřiště s krásným dřevěným domečkem! Vše je opět vyrobené z hoblovaného dřeva, domeček je nádherně a pečlivě vyrobený, je prostorný, má velká okna, dokonce i vyrobený plot. Součástí je vyšší dům, ze kterého vede skluzavka. Naprosto nádherný výrobek, který si musíte prohlédnout na naších stránkách na fotografiích, které najdete pod názvem – Dětské domečky – dětský domeček přírodní najdete spoustu nádherných dřevěných domů na zahradu pro vaše děti. Mohou ho využít na hraní, že mají svůj vlastní dům, ve kterém bydlí! Je široký asi 22é cm a vysoký 230 cm. Věřte mi že vevnitř i venku si děti jistě i se svými kamarády skvěle vyhrají! Podívejte se na naších internetových stránkách na fotky a věřte mi, že budete naprosto ohromeni!

Share your comment :