Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Ponořte se do světa bylinných čajů

Ponořte se do světa bylinných čajů

Všichni to známe a už jsme o tom mnohokrát slyšeli. Bylinky v naší společnosti mají své léčivé účinky již řadu let. Pomáhají jako prevence i podpůrná léčba již vzniklých problémů. Každá působí jinak a každá má své kouzlo trošku jiné. Já třeba bylinkám věřím. Pomohli mi už mnohokrát. Konkrétněji třeba Pupalka, krásně srovnává rozladěnou hormonální rovnováhu. Lichořeřišnice dokázala vyhnat z těla mé dcery salmonelózu, kterou v sobě nosila půl roku. Nepomáhalo nic, až nasazení zmíněné Lichořeřišnice. A takovýchto příkladů bych měla více. Ale chtěla bych se nyní zaměřit na Šalvěj lékařskou. Ta mi úžasně pomáhala jako dezinfekce, když jsem trpěla záněty zubů. Tato bylina má totiž protizánětlivé účinky. Dokáže pomoci v gynekologické oblasti ohledně menstruace nebo přechodu ženy. Dokáže snížit nadměrné tvoření mateřského mléka nebo kladně působí při onemocnění míchy.

Snítek šalvěje

Ze šalvěje je dobré uvařit si čaj a kloktat, vyplachovat ústa nebo užívat vnitřně. To už pak záleží na konkrétním problému, který chcete šalvějovým čajem léčit. Uvažujete https://www.mediest.cz/blog/detail/105/uvazujete-o-peelingu-zvolte-laserovy o koupi sypaného šalvějového čaje? Ten je stoprocentně přírodní. Krásně aromatický, takže příjemně provoní Váš byt. Tyhle typy sušených čajů já mívám v dózách ve skříni.

Šalvějový čaj

Ale vždy si trochu odsypu do ozdobného malého sáčku a zavěsím na poličku s háčky. Krásně to vypadá a při promnutí mezi prsty je cítit ta skvělá vůně. Svůj bylinkový koutek v kuchyni prostě miluji! A co Vy? Mají bylinky také místo ve Vašem domě či bytě? Rozhodně o tom zkuste uvažovat. Pokud jste nikdy nebyli příznivcem přírodní medicíny, není teď ten správný čas to vyzkoušet a podlehnout? Rozmanitost a široká škála výběru druhů je opravdu velká. Věřím tomu, že Vám některá bylinka jistě zachutná a budou Vám i vyhovovat její účinky. Já mám ráda heřmánek, pro jeho schopnosti vyléčit kašel a i pro jeho výbornou chuť v kombinaci s medem.

Share your comment :