Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Wednesday, 24 July 2024

Plavání během menstruace

Plavání během menstruace

Během menstruace je potřeba se chránit před protečením i před zápachem. Naprostá většina žen používá jednorázové pomůcky jako vložky či tampony, protože jsou na ně zvyklé. Jenže už nejspíš netuší, že nejsou úplně zdravotně nezávadné. Jsou totiž běleny chlorem a mohou obsahovat mikročástice plastu, takže mohou způsobovat zdravotní problémy. Proto je lepší začít používat ekologičtější a zdravotně nezávadnou variantu v podobě opakovatelně použitelných pomůcek.

světlé kalhotky

Když se žena rozhoduje jaké pomůcky bude používat, většinu ji zaujmou menstruační kalhotky. Jsou to klasické kalhotky speciálně navržené tak, aby vydržely i velmi silnou menstruaci. Tak jako jednorázové pomůcky najdete v obchodech podle síly menstruace, stejně tak si můžete koupit několik druhů kalhotek podle toho, jak je vaše menstruace aktuálně silná. Můžete tak mít kalhotky na slabou, střední i velmi silnou menstruaci. Kalhotky jsou vyrobeny z více savých vrstev, takže pro ně nebude problém ani velmi silná menstruace.
Údržba: praní na 40 stupňů a ždímání na maximálně 1000 otáček.

Mnoho žen se s horkým počasím ptá, zda existují menstruační kalhotky do vody https://myfemini.cz/. Kalhotky přímo ne, ale existují menstruační plavky. Kalhotky by nasály vodu a už by účinně nepojmuly menstruační krev. Plavky mají speciální úpravu, díky které nasávají jen to co mají a nikoliv vodu z bazénu. Proto pokud chcete jít do bazénu, rozhodně nenoste menstruační kalhotky, ale kupte si právě plavky.

vložky a tampony

Jak dlouho se dají kalhotky nosit?
Kalhotky vydrží zhruba stejně dlouho jako jednorázové pomůcky. Zpočátku je potřeba vypozorovat, jak dlouho vám jedny kalhotky vydrží. Většinou je to ale srovnatelná doba, takže například 6-8 hodin. Dají se samozřejmě nosit i v noci, a během nošení kalhotek nepotřebujete ani vložky ani tampony. Kalhotky vám vydrží dlouhé roky, takže jsou navíc i ekologické.

Share your comment :