Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Muži mají problém unést, když je jejich přítelkyně vzdělanější než oni sami

Pokud se žena může s něčím setkat, pak je to to, že bude mít přítele, který ale bude mít po čase problém unést, že je daná žena vzdělanější, než samotný muž. Je mnoho mužů, kteří mají problém s tím, když je jejich přítelkyně vzdělanější než jsou oni sami a to i přesto, že mohou mít ve svém zaměstnání mnohem více peněz, než jejich přítelkyně a to například proto, že daná žena zrovna začala pracovat. Je jasné, že se časem může dostat na mnohem lepší peníze, než má nyní a až se tak stane, bude mít daný muž ještě větší problém rozdýchat, že daná žena vydělává mnohem více, než on sám.

sedící muž

Někteří muži mají s něčím takovým skutečně problém, protože dříve to bývalo tak, že muž finančně zaopatřoval celou rodinu a dnes je to kolikrát tak, že žena domů přinese mnohem více peněz, než muž a co se týká finanční stránky, už žena tolik muže nepotřebuje tak, jako dříve. Může se klidně stát, že vám jednoho dne muž oznámí, že se s vámi chce rozejít, ale neřekne vám pravý důvod. Důvod, proč se s vámi rozchází, si jistě nebude mít problém vymyslet, ale ten pravý vám nikdy neřekne, protože by to mohlo mít vliv na jeho ego. Někteří muži jsou dokonce tací, že aby měli alespoň maturitu nebo titul bakalář, rozhodnou se pro to něco udělat, aby to nevypadalo hloupě, že je přítelkyně daného muže vzdělaná a on má jen výuční list.

muž a propiska

Ženy mnohdy něco takového tolik nevnímají a pokud je jejich muž vzdělanější než jsou ony samy, nemají s tím problém. Pokud je to ale naopak, může to klidně vést k tomu, že z toho bude mít daný muž deprese a dokonce i problémy se spánkem. Muži nesou mnoho věcí zcela jinak, než ženy a poté to také tak dopadá.

Mnoho žen velice oceňuje, pokud se muž rozhodne pro sebe něco udělat, ale pokud něco dělá muž jen proto, aby ukázal, že dokáže být stejně tak dobrý jako je jeho žena nebo dokonce ještě lepší, už to ženě tak pěkné rozhodně nepřipadá.

Share your comment :