Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Sunday, 23 June 2024

Montáž nábytku můžete svěřit i stěhovacím firmám

Montáž nábytku můžete svěřit i stěhovacím firmám


Výrobci nábytku spoléhají v současné době na stavebnicové systémy, které zajistí snížení výrobních nákladů zejména pro úsporu skladovacích prostor jak ve výrobě, tak i v prodeji. Je to docela jednoduchá matematika – kdybyste prodávali šatní skříň o rozměrech dva krát dva krát 0,6 metru, budete k jejich uskladnění pro padesát skříní potřebovat plochu zhruba dvoupokojového bytu, zatímco půjde-li o stavebnici, vystačíte s plochou přibližně osm až deset krát menší.

nábytek v pokoji

Prodej moderního nábytku má ale háček – přivezou vám domů pouze kartonové krabice naplněné deskami, latěmi, prkny a spojovacím materiálem, a vaším úkolem je sestavit si jej sami.

No jo, ale co když nejste zdatný řemeslník a nemáte s montáží nábytku v Praze žádné zkušenosti? Některé komponenty totiž vyžadují při práci určitou šikovnost, zručnost, nápaditost a intuici. Kupříkladu se stává, že předvrtané otvory pro vruty jsou v měkčí struktuře dřeva méně soudržné a tam vám projede poměrně snadno vrut skrz naskrz, čímž poškodí čelní desku stolu. Anebo potřebujete přidržet k sobě několik velkých a těžkých desek, a pokud vám upadnou na zem, mohou se nalomit, uštípnout nebo poškrábat.

I montáž nábytku tedy vyžaduje své a necítíte-li se na složitější pracovní úkony, svěřte práci raději někomu zkušenému, například stěhovací firmě.

moderní byt

Stěhováci jsou i pro tyto záležitosti pojištění a máte pak jistotu, že každý problém lze vyřešit k vaší spokojenosti. I mistrům řemesla se může přihodit malér, který nábytek nevratně poškodí nebo se něco při montáži či stěhování ztratí, a od toho tu je pojistné plnění.

Stěhovací firmy montují i větší nábytkové sestavy, jako jsou kuchyňské linky a vestavěné skříně. Zde jsou někdy nutné přířezy a úpravy nábytku, pokud jde například o jeho přestěhování na nové místo. Pro stěhováky je toto spíše rutinou, a tak nemusíte mít obavy, že by i ten váš nábytek nedokázali smontovat.

Share your comment :