Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Sunday, 23 June 2024

Vztahy v práci

Vztahy v práci

Podle mého názoru, když lidé dodržují opravdu krásné vztahy, tak je život o něco lepší a šťastnější. Tohle moc dobře znám. Protože znám také pár lidí, kteří se jenom stále hádají, což je velmi vyčerpávající a je to samozřejmě také škoda. Proč se stále hádat, když to jde jistě kolikrát i bez hádek? A abych pravdu řekla, tak ne vždycky tohle je dobře. Hádky jsou přece špatné a opravdu mi je vždycky velice smutno, když se s někým nemusím hádat. Já jsem sice bohužel cholerik, ale i tak hádky nemám ráda. Protože moje cholerická povaha je taková, že když se naštvu anebo mě vytočí každá maličkost, tak jsem potom jako ďábel a za deset minut mě to všechno moc mrzí a divím se, proč jsem kvůli blbině tak vyjela.

Někdy je mi ve společnosti úzko.

Takhle to říká alespoň moje máma a také moji sourozenci. Dokonce jsem kvůli mně ztratila také dva krásné milostné vztahy, které právě ztroskotaly na tom, že jsem velice divoká a impulzivní povaha. Opravdu bych chtěla být klidnější a chtěla bych být taková více flegmatičtí než mít cholerickou povahu. Zkoušela jsem zajít si k lékaři a k psychologovi, aby mi dal nějaké léky na uklidnění. I když jsem brala nějaké přírodní léky na uklidnění, tak mě i tak moc nepomohly, protože jsem stále měla výbuchy vzteku. Věřte mi, že potom udržovat nějaké skvělé a milé vztahy v rodině anebo v mezi přáteli nebo v práci je velice složité, když máte velmi často výbuchy vzteku.

Vztahy jsou i v rodině různé.

A nejenom tohle. Protože mé pracovní vztahy mi také ničí to, že mě vytočí opravdu každá maličkost. Takže když se naštvu třeba jenom na něco malého, tak je ihned oheň na střeše. A je přece logické, že mým spolupracovníkům a taky šéfovi a kolegům to bude vadit, protože potom zažívám nejenom peklo a ostatním kolegy, ale i s dalšími mnoha lidmi. A samozřejmě mě tohle moc vadí. Myslím si, že ale vždycky se dá na něčem domluvit nebo udělat také nějaké kompromisy. A někdy to bohužel bez kompromisu nejde, takže potom udržovat pěkné vztahy je někdy moc složité. 

Share your comment :