Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Monday, 22 April 2024

Reklama na tričku

Reklama na tričku


Já si myslím, že když třeba budete chtít mít nějakou hodně kvalitní reklamu, tak také musíte samozřejmě počítat s tím, že vaše skvělá reklama musí být opravdu svižně napsaná a také dobře bez chyb. A musí také zaujmout. Můžete tam napsat třeba vtipný slogan anebo tam dát různé odkazy na webové stránky a tak podobně. Samozřejmě by neměl chybět název vaší firmy nebo společnosti anebo alespoň logo. Já sama za sebe doporučuji, kdybyste měli reklamní trička s potiskem anebo tašky tak, aby tam bylo nejenom logo vaší firmy, ale také název a hlavně kontakt, bylo by opravdu smutné, kdybyste tam měli úplně všechno, ale třeba byste tam nenechali vůbec kontakt.

Reklamní trička mají různou barvu.

Stačí také webové stránky anebo třeba také telefonní číslo. Doporučovala bych tam také uvést vaše jméno anebo příjmení, aby lidé věděli, s kým mají tu čest. Když moje kamarádka prodávala kola, tak také chtěla mít nějakou reklamu. Reklamní trička s potiskem prý pro ni byla úplně jasná volba, protože ona už s tímhle má dobré zkušenosti. Její bratr právě také prodával a měl také reklamní trička s potiskem a moc si to chválil. Dokonce prý také pořádal různé briefingy a meetingy, kde potom reklamní trička s potiskem dával. Dávali je vždycky zadarmo.

Reklamní tričko musí být kvalitní.

A já si myslím, že právě reklamní předměty, jako například reklamní trička s potiskem Promotextile se opravdu vyplatí, když je budete dávat zadarmo, protože takhle alespoň se tohle všechno dostane k více lidem. Kdybyste prodávali, tak ne každý si tohle může koupit. Třeba by si to koupil jenom každý třetí člověk, ale když to bude zadarmo, když budete dávat reklamy, trička s potiskem zadarmo, tak to vlastně bude mít sto procent lidí. Budete mít úplně každý. Komu to dáte a kde? Stačí, kdybyste třeba udělali nějakou párty, kde všichni budou mít vaše reklamní trička s potiskem. Bude to jenom dobré.

Share your comment :