Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Wednesday, 24 July 2024

Muži jsou o sobě schopni tvrdit, že jsou nejlepší

Někteří muži mají natolik vysoké ego, že jsou schopni druhým věřit, jak nejsou v určitých věcech těmi nejlepšími a že opravdu není nikdo, kdo by byl v daných věcech daleko lepší, než daný muž. Přitom realita je kolikrát někde jinde. Mnohdy je to tak, že se daný muž chvástá, jak například v daném sportu není tím nejlepším a ve výsledku je nejhorším z celého týmu. Něco takového se ukáže například ve chvíli, kdy se žena, které daný muž navykládal, jak například není dobrý ve fotbale, přijde na takový fotbalový zápas podívat. Člověk nemusí fotbalu ani rozumět, ale pokud daný člověk dané ženě namluvil, že hraje každý zápas od začátku do konce, protože i sám trenér uznal, že daný sport ovládá naprosto perfektně a přitom po celou dobu hry sedí na lavičce a podává svým spoluhráčům vodu, pak je jasné, že to, co dané ženě řekl, je lež.

muž v brýlích

Není to ale to jediné, s čím se můžeme u mužů setkat. Jsou i muži, kteří se snaží ženy sbalit na to, že s nimi zažijí ten nejlepší pohlavní styk vůbec a pokud už dojde k samotnému aktu, kolikrát je to tak, že daný muž ani neví, jak si nasadit ochranu, protože něco takového nikdy nedělal, nebo to dělal tak dávno, že už sám ani neví, jak se něco takového nasazuje tak, aby nedošlo k tomu, že by daná žena otěhotněla.

Někteří muži by se měli nad sebou zamyslet. Je hezké, že se snažíte udělat na ženu, která se vám líbí, dojem ale jsou určitě i jiné cesty, jak zapůsobit.

jdoucí muž

Snad každý člověk se snaží si určité věci přibarvit, aby zaujal, ale někdy to může zajít až příliš daleko. Dokonce až tak, že se daná žena rozhodne, že s vámi nechce mít nic společného, protože nechce chodit s člověkem, který jen lže. Dávejte si pozor na to, ať si neuděláte špatné jméno, protože to skutečně může dopadnout tak, že na konec zůstanete sami. Zejména někteří muži jsou experty na lži. Takovému člověku je vždy dobré se vyhnout a ženy něco takového moc dobře ví.

Share your comment :