Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Když jsou ženám vidět bradavky

Když jsou ženám vidět bradavky


Mnoho žen dnes uvažuje rozumně a přestává nosit podprsenku. Vedou je k tomu zejména zdravotní důvody, podprsenka je totiž nepohodlná, může způsobit různé ekzémy a navíc díky jejímu nošení ochabují svaly hrudního koše, které udržují prsy v přirozeném a hezkém tvaru. Má to ale háček. Pokud si obléknete halenku, tričko, tenký svetřík nebo šaty z lehce průsvitného materiálu, a jsou z něj celkem dobře vidět terčíky bradavek, může to vyvolat spoustu zajímavých, ale ne vždy příjemných situací.

dámské šaty

Snadno tomu ovšem zabráníte vhodnými kryty na bradavky lifties.cz. Proč si je nasadit, aniž byste musely zas oblékat podprsenku, i když se vám nechce?

Muži se mění – když jsou ženám vidět bradavky, muž se rázem změní, poznáte to na jeho vizáži, chování a vystupování. Vycítí vhodnou příležitost k bližšímu navázání kontaktu s možností užít si s vámi krásné milostné dobrodružství. Viditelné bradavky většina mužů považuje za erotickou výzvu, které je obtížné odolat, a někteří dokonce zaznamenají i pevnou erekci. Ženské prsní bradavky jsou zkrátka jedním z nejsilnějších erotických podnětů.

žena v šatech

Jste středem pozornosti – jestliže nechcete být středem pozornosti na podnikovém večírku, na plese, na narozeninové oslavě nebo v divadelním hledišti, pak si kryty na bradavky lifties.cz raději nasaďte včas. Ne každá společnost, většinou ta dámská, vám bude toto faux pas tolerovat.

Dostáváte nemravné návrhy – muži na úrovni sice zaznamenají sexuální vzrušení a možná i touhu si s vámi něco začít, ale zachovají se férově a situace ve svůj prospěch nezneužijí. Takoví ale nejsou všichni, někteří vás mohou i sexuálně obtěžovat – slovně nebo i fyzicky. Za to riziko to ale nestojí, proto využijte krytů bradavek, které spolehlivě ukryjí to, co by nemělo být vidět, a rázem je klid. Pokud muži bradavky nevidí, sexuální vzrušení se nekoná, a to i tehdy, pokud jsou patrné vnější kontury vašich ňader.

Share your comment :