Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Thursday, 23 May 2024

Když je venku horko…

Když je venku horko…


Ona je ta písnička slavná po celém světě, tedy hlavně u nás. Nejvíce asi v Praze. Ale to není důležité, tento článek nemá být o písničkách, či jedné písničce, ale o bazénech a jejich příslušenství. A tím jsem nyní vyzradil obsah, aniž jsem to měl v úmyslu. Nu, nevadí, stejně bychom se k tomu dostali. Tak tedy, je horko jako v peci, člověk neví, kam by zalezl, a tak se hrne ze slunce někam, kde je klimatizace nebo možnost jiného ochlazení. Spousta lidí kvačí k vodě, aby toto ochlazení našli tam, přímo v ní. Takže si zaplatí cestu, je jedno zda veřejnou dopravou, nebo si koupí benzín či naftu a vyrazí k vodě.

dívka u bazénu

Cesta je děs, ale co se dá dělat. Pak si stoupnou do řady na vstupenky http://www.ceskehrady.cz/cs/vstupenky/ a konečně se dostávají na plochu koupaliště. Rozhodí deku a v kraválu a jekotu jdou k bazénu, kde zhruba po deseti minutách objeví volné místo ve vodě. Tam si hupnou a stojí, protože se stejně nic jiného dělat nedá. Poté vylezou, jdou na pivo a hranolky a dvakrát ještě vlezou do vody. Nu a když pak přijedou domů, jsou unavení ještě více, než když na koupaliště šli. Není se co divit. A tito lidé už raději nepočítají na kolik je to přišlo.

čistá voda

Jiný člověk, takový, který má doma bazén do něj sice něco investoval, ale nyní se může smát. Do vody může hned po příchodu domů, místa má pro sebe habaděj, a navíc tady má klid a ticho. A ušetřené peníze.

A pozor, může to využít celá rodina. Takže, hurá do vody.

Jenže, ouha, táto, ta voda je studená! Ale kdepak, není, je teplá. Není a není a je a je a už je zde veselá rozepře, která je vlastně zbytečná, protože je to otázka pocitová, a ne toho, jak je voda skutečně teplá. Ostatně, takový teploměr do bazénu není špatná věc, ta hned tyto spory vyřeší. Není zrovna nutná, ale vždycky se hodí, aby člověk věděl. A navíc, pokud je plovoucí, mohou děti kolem něj řádit a užijí si s ním ještě i legraci.

Share your comment :