Gareno

Každý web může obsahovat jak dokonalé, tak i pochybné nabídky. A proto tu platí, že je třeba obezřetnost a prověřování. Z čehož náš web vychází vždy vítězně.

Monday, 26 February 2024

Chcete být sexy?

Představte si, že byste nemusela nosit podprsenku, ale přitom by vaše prsa byla zpevněná a pod odvážnými šaty by byly krásně vytvarované, že se za vámi otočí nejen muži, ale i závistivé ženy. Je to pro vás nepředstavitelná představa? To proto, že neznáte pásky firmy Lifties, které budou držet vaše poprsí, jako byste měla podprsenku, ale přitom nebudete mít žádná ramínka a všichni si budou myslet, že vaše prsa drží zcela přirozeně a samy, což u větších, ale přírodních ňader není možné. A nemusí to být ani věkem, kdy prsa přirozeně klesají, ale i mladém dívky s většími prsy musí řešit, jak vypadat v šatech na ramínka sexy, když není esteticky vhodné vzít si pod šaty podprsenku, která by celý efekt ramínkových šatů zkazila.

podprsenka

Že jste ještě o lepících páscích nahrazující klasickou podprsenku, ještě neslyšeli? Tak to je načase, abyste se o páskách dozvěděli více a proto byste měli navštívit stránky firmy Lifties. Najdete zde nejen e-shop s prodejem pásek, ale najdete i návody a naše tipy pro snadnou aplikaci Lifties.cz. Lepící pásky se vyrábějí ve více barvách a jejich aplikace je podrobně vysvětlená na videu. Možná se vám to nepovede na první pokus, ale nikdo učený z nebe nespadl a s trochou praxe dosáhnete vynikající výsledky, což znamená, že váš výstřih bude dokonalý a muži se vám při rozhovoru rozhodně nebudou koukat do očí.

podprsenka

Být sexy, to znamená mít plný vytvarovaný dekolt, a pokud máme šaty, pod kterými by byla podprsenka velmi rušivý prvek, můžeme si vypomoct lepícími páskami, ale rozhodně by to neměly být třeba tejpovací pásky. Potřebujete lepící pásky, které jsou určené na citlivější pleť vašich ňader. Vezměte si, že kůže na prsou např. nebyla nikdy na přímém slunci, je jinak citlivá a proto lepící pásky firmy Lifties mají jak doporučené lepení tak i sundávání pásků po příchodů domů.

Share your comment :